proti - to be online   
Strona główna
O kancelarii
Usługi
Wynagrodzenie
Pomoc z urzędu
Kontakt
Kancelaria adwokacka Warszawa - Gubańska

Sprawy rozwodowe

sprawy rozwodowe warszawa

Sprawy rozwodowe Warszawa

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw rozwodowych (sprawy rozwodowe warszawa). Instytucja rozwodu uregulowana w przepisach Kodeksu Cywilnego i opiekuńczego ma na celu rozwiązanie związków faktycznie martwych, w których brak wspólnego pożycia, wierności, wzajemnej pomocy oraz współdziałania dla dobra rodziny, którą małżonkowie założyli.

Klienci przychodząc do nas ze sprawą rozwodową skupiają się na żądaniu orzeczenia: rozwodu bez orzekania o winie (rozwód warszawa), rozwodu z orzeczeniem o winie (rozwód z wyłącznej winy jednego z małżonków), żądają alimentów (alimenty warszawa), ustalenia opieki nad dziećmi, unieważnienia małżeństwa. Dobrą praktyką, która zaczęła się kształtować wśród zgłaszających się do nas osób jest korzystanie z kompleksowej oferowanej przez nas pomocy związanej z prowadzeniem spraw rozwodowych (rozwody) w połączeniu z umożliwieniem dokonania rozdzielności majątkowej oraz podziałem majątku (podział majątku warszawa). Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, a współpraca ta powoduje, że jest możliwe wypracowanie szybkiego i satysfakcjonującego obie strony rozwiązania dotyczącego podziału majątku (podział majątku warszawa) jeszcze przed zakończeniem postępowania rozwodowego.

Kancelaria zapewnia, że z naszą pomocą klienci czują się bezpiecznie i komfortowo na sali sądowej. To pełnomocnik procesowy zadaje pytania, zwraca się do Sądu, zgłasza wnioski dowodowe, podejmuje próby obalenia twierdzeń i dowodów strony przeciwnej, czy odpiera zarzuty. Kancelaria prowadzi w sposób kompleksowy każdą sprawę i skupia się na wszystkich jej aspektach m.in. kontakcie z sądem i stroną przeciwną, odbieraniu i prowadzeniu korespondencji, kontakcie z klientem.

Copyright © Gubańska Kancelaria Adwokacka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
windykacja warszawa spadek warszawa podział majątku warszawa sprawy karne warszawa
projekt i realizacja: proti - to be online